Tehnoloģijas

Lai izgatavotu drošās drukas produkciju ir jāpielieto vairākas drukas tehnoloģijas. Mūsu uzņēmums ir vērsts uz tehnoloģisko iespēju attīstību. Šobrīd uzņēmumā tiek pielietota lokšņu, kā arī ruļļu drukas tehnoloģija.

Ofsetdruka

Uzņēmumā ir pieejama ofsetdruka ruļļos un loksnēs. Spējam drukāt gan ar mitro, gan sauso tehnoloģiju, pielietojot visdažādākās drošās drukas krāsas.

Daudzkrāsu tēraudspiedes druka (Itaglio druka)

Viena no visdrošākajām drukas metodēm ir tēraudspiede (Intaglio druka). Ar šo metodi ir iespējams nodrukāt vissmalkākās līnijas un dizaina nianses. Ražošanā izmantojam daudzkrāsu tērautspiedes iekārtu ar kuras palīdzību iespējams drukāt arī liela apjoma darbus.

Sietspiede

Ar sietspiedes tehniku tiek panākta daudz piesātinātāka un spīdīgāka krāsa nekā izmantojot citas tehnikas. Ar šīs tehnikas palīdzību iespējams iegūt nelielu reljefu uz drukājamās virsmas. Ņemot vērā, ka daudzas krāsas ir uzklājamas tikai sietspiedes tehnoloģijā, ražošanā izmantojam arī ruļļu sietspiedi.

Hologrammas

Plaši izmantotas sertifikātiem, biļetēm un identifikācijas dokumentiem, hologrammas ir viens no populārākajiem veidiem kā paaugstināt dokumentu drošību. “Baltijas Banknote” produktu ražošanā izmanto gan līnijveida hologrammas, gan pozicionētās hologrammas.

Personalizācija

Ir pieejami dažādi risinājumi produkcijas personalizēšanai izmantojot augstspiedi, digitālo tintes personalizāciju (InkJet) vai lāzerdruku. Lai paaugstinātu materiālu drošību, iespējama personalizācija ar krāsām, kas satur aizsardzības elementus.

Pašlīmējošā materiāla izgatavošana

Uzņēmumā tiek izgatavots pašlīmējošais materiāls, tādā veidā nodrošinot specifisku materiālu izveidi.

Citi risinājumi

Mēs piedāvājam dažādus specifiskus risinājumus, kas pielāgoti katra klienta vēlmēm. Uzņēmumā strādā pieredzējis un profesionāls personāls, kas parūpēsies par to, lai klients tiktu pie droša, kvalitatīva un personalizēta produkta.

Jebkāda veida un sarežģītības augstas drošības drukas darbu izgatavošana.

SAZINIES AR MUMS