Par mums

SIA “Baltijas Banknote” ir poligrāfijas pakalpojumu uzņēmums, kas piedāvā pilnu ražošanas ciklu drukātiem produktiem ar pretviltošanas elementiem. Darbinieku augstā kvalifikācija, mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošana un produkcijas kvalitāte raksturo mūsu pamatvērtības, kas ļauj realizēt dažādas sarežģītības projektus. Esam veiksmīgi realizējuši projektus vairāk kā 15 valstīs.

Uzņēmums ir dibināts 1991.gadā un kļuvis par vienu no līderiem savā jomā. “Baltijas Banknote” speciālisti ikdienā strādā ar jaunākajām drukas tehnoloģijām, kas nodrošina produkcijas kvalitāti un augstu aizsardzības līmeni. Individuāla pieeja klientu vajadzībām ir uzņēmuma panākumu atslēga.

“Baltijas Banknote” ražotne “Britania” Daugmalē ir plānota, projektēta, būvēta un aprīkota ievērojot visas izvirzītās prasības, kuras nepieciešamas drukāšanai drošā vidē.

Uzzini vairāk:

Kvalitātes vadības sistēma

Kā viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir savu sniegto pakalpojumu un produktu kvalitāte. Uzņēmumā ir ieviesta un tiek uzturēta kvalitātes vadības sistēma atbilstoši standarta ISO 9001:2015 prasībām, ko apliecina “Bureau Veritas Latvija” izsniegtais sertifikāts. Profesionalitāte, zināšanas un pieredze raksturo mūsu komandu, tādēļ klienti var būt pārliecināti, ka saņems augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus noteiktajos termiņos un apjomos.

Ilgtspēja

Mēs nodrošinām augstu poligrāfijas izstrādājumu kvalitāti, kura atbilst Eiropā izstrādātajiem videi draudzīgu izejvielu pielietošanas nosacījumiem. Pilnveidojot savu produktu kvalitāti un rūpējoties par apkārtējās vides saglabāšanu mūsu uzņēmums pieņēma lēmumu ieviest arī Vides pārvaldības sistēmu. “Bureau Veritas Latvija” sertifikāts apliecina, ka uzņēmuma vadības sistēma ir atzīta kā atbilstoša vides vadības sistēmas standarta ISO 14001:2015 prasībām. Mēs apzināmies, ka mūsu darbība neizbēgami ietekmē apkārtējās vides procesus, tāpēc uzskatām, ka viena no mūsu prioritātēm ir nepieciešamība kontrolēt un samazināt ietekmi uz vidi. Darba drošuma pārvaldības standarts LVS ISO 45001:2018  atzīst “Baltijas Banknote” spēju laicīgi identificēt un novērst iespējamus draudus, tādējādi samazinot negatīvo ietekmi uz darbinieku veselību.